Оголошення

Новини

Київрада пропонує збільшити штрафи за куріння в 50-100 разів


21 березня депутати Київради погодили звернення до Верховної Ради та Кабінету міністрів щодо посилення відповідальності за куріння в заборонених місцях, зокрема пропонується збільшити штрафи в 50-100 разів. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Звернення було погоджено на засіданні постійної комісії Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків.

У зверненні пропонується внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та закон України про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення, йдеться в повідомленні.

"Законодавство є і певним чином воно працює, але практика його використання довела, що недобросовісним власникам ресторанів простіше заплатити цей штраф в 1700-5000 гривень, і далі продовжувати порушувати цю норму,  створюючи людям незручності. Тому ми ініціюємо значне підвищення цих штрафів - від 50 до 100 разів ", - розповіла автор проекту звернення, депутат Київради Алла Шлапак.


Документ депутати Київради мають розглянути на пленарному засіданні.

Куріння щорічно коштує світовій економіці близько $ 1 трлн. Така цифра називається в спільній доповіді Всесвітньої організації охорони здоров'я та Національного інституту раку США.Автор: pressa від 21.04.2017