Оголошення

Новини

13 квітня 2017 року в ДП «Державтотранс НДІ проект» Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві прийнято участь у нараді


13 квітня 2017 року в ДП «Державтотранс НДІ проект» Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві прийнято участь у нараді з перевізниками щодо унеможливлення роботи нелегальних автомобільних перевізників, які здійснюють перевезення наземного пасажирського автомобільного громадського транспорту на території м. Києва.

Головною метою заходу було спрямування роботи автомобільних перевізників у законне русло, а саме легалізація у правовому полі в частині комфортної праці і отримання мешканцям міста задоволення від користування даним видом послуг.
Тобто:
  • необхідність працювати виключно в межах чинного законодавства;
  • надавати якісні послуги перевезень, щоб пасажирам було безпечно пересуватися у рухомій одиниці.
         Виконання автомобільними перевізниками своїх обов’язків з дотриманням «Правил  надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» зробить ринок   перевезень   максимально   легальним  і  комфортним  для  населення   м. Києва.

На нараді були присутні представники: Департаменту транспортної інфраструктури м. Києва, Управління транспорту та пасажирських перевезень Департаменту транспортної інфраструктури м. Києва, Оперативного управління Державної фіскальної служби у м. Києві, Комунальної служби перевезень виконавчого органу Київської міської ради Київської міської державної адміністрації, Державної служби України з безпеки на транспорті, Департаменту транспорту Київської області, Головного управління Держпраці у Київській області та безпосередньо Перевізників, які здійснюють перевезення населення.

Автор: pressa від 14.04.2017