Оголошення

Новини

Місто допомагатиме Держпродспоживслужбі виявляти недобросовісну рекламу


Київська міська державна адміністрація та Київська міська рада допомагатимуть Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів виявляти недобросовісні рекламні сюжети.

«Наразі на фінішній прямій прийняття нових правил розміщення рекламних конструкцій у Києві. Під час чисельних обговорень документу депутатами міськради неодноразово піднімалося питання щодо контролю не тільки якісного та впорядкованого розміщення рекламних засобів, але й проблематика сюжетів, які з’являються на носіях. Місто не має права втручатися в сюжет реклами, проте функцію виявлення такої та сповіщення про неї відповідної структури ніхто не відміняв. Я також хочу звернутися й до небайдужих містян: якщо ви бачите рекламний сюжет, який викликає сумніви, чи то неетична реклама, чи то принижуюча та інші – повідомляйте про такі факти за телефоном (044)-486-95-85 або електронною поштою zvernen@dpss.gov.ua. Ми маємо зробити разом наше місто гарним», – зауважив заступник голови КМДА Олексій Резніков.

Начальник Головного Управління Держпродспоживслужби в м. Києві Олег Рубан наголосив, що спільними зусиллями місто та Держпродспоживслужба зможуть привчити рекламодавців і операторів відповідальніше ставитися до рекламних сюжетів і не порушувати законодавство України.
Автор: pressa від 13.04.2017