Оголошення

Новини

12 квітня 2017 року в Київському обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету за участю Головного управління Держпродспоживслужби відбулося засідання круглого столу


12 квітня 2017 року в Київському обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві прийнято участь у круглому столі щодо загальних проблемних питань в частині укладення прямих договорів ПАТ «АК «Київводоканал» про надання послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення між споживачами та виконавцями цих послуг, у межах м. Києва та Київської області.

На прикладі звернень мешканців будинків по вул. Наумовича, 4 , 4-а та 6 на не укладення прямих договорів обговорювались заходи, спрямовані на запобігання та припинення порушень законодавства про захист прав споживачів, про захист економічної конкуренції та з питань пов’язаних саме з укладанням таких договорів, а також пропозиції щодо їх врегулювання, а саме:
  • приведення договорів у відповідність до законодавства.
  • спрощення процедури укладення договорів з населенням;
  • обов’язковість укладення у письмовій формі;
З прийняттям проекту Закону України «Про житлово – комунальні послуги» врегулюється механізм визначення особливостей укладання договорів на житлово – комунальні послуги у багатоквартирних будинках та, в залежності від обраного варіанту (індивідуальний чи колективний договір) визначення хто здійснює технічне обслуговування, ремонт будинкових систем будинку (виконавець комунальної послуги чи співвласники багатоквартирних будинків).

На заході були присутні представники: ПАТ «АК «Київводоканал», ПАТ «ХК «Київміськбуд», ТОВ «Житлосервіс», Асоціація Укрводоканалекологія, Українська житлова компанія, ТОВ «Білоцерківвода», директор департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва, та житлово – комунального господарства України.

Автор: pressa від 13.04.2017