Оголошення

Новини

АНОНС! 13 квітня 2017 року нарада Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві з питань контролю за дотриманням законодавства про рекламу.


Держпродспоживслужба продовжує виявляти недобросовісну рекламу на вулицях Києва

13 квітня 2017 року, в 11:00, в актовій залі Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві (вул. Некрасівська, 10/8) відбудеться розширена нарада з питань контролю за дотриманням законодавства про рекламу.

З року в рік зростає кількість недобросовісної реклами, так званої її «чорної сторони». Тільки за останні три тижні відділом контролю за рекламою та дотримання антитютюнового законодавства Держпродспоживслужби досліджено 66 носіїв зовнішньої реклами зміст яких може містити порушення Закону України «Про рекламу» серед яких: реклама лікарських засобів медичних виробів, методів профілактики, діагностики, лікування та реабілітації; реклама, що порушує етичні, гуманістичні, моральні норми, що нехтують правилами пристойності (реклама сексуального  чи еротичного характеру); реклама анонсів кіно і телефільмів; реклама проведення цилітельства на масову аудиторію; реклама алкоголю (в т.ч. прихована); реклама з елементами зброї; реклама з дітьми; реклама з використанням державної символіки тощо.

В рамках наради буде обговорено, серед іншого, й питання врегулювання розміщення недобросовісних рекламних сюжетів.

Участь у нараді візьмуть також депутати Київради та в.о. директора КП "Київреклама" Олександр Смирнов.

Акредитація ЗМІ проводиться до 18:00 12 квітня 
Серед присутніх також:

Представники Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві та Держпродспоживслужби України;

Цільвік О.В. - заступник голови правління «Спілки споживачів України»;

Шальман Т.М. – голова ГО «Інститут споживчого права», кандидат філологічних наук, доцент кафедри реклами та зав'язків з громадськістю Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка; 

Онищенко В.В. – голова правління громадської організації «Спілка споживачів медичних послуг, лікарських засобів та виробів медичного призначення» та інші.
Автор: pressa від 12.04.2017