Оголошення

Новини

Основні проблемні питання бізнесу повинні вирішуватися на регіональному рівні, - Володимир Лапа


Основні проблемні питання, які виникають у суб’єктів господарювання, повинні вирішуватися саме на регіональному рівні, - заявив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час форуму «Угода про асоціацію з ЄС: можливості для малого та середнього бізнесу», який відбувся 11 квітня у Чернігові.

«Саме на місцях фахівці володіють всією проблематикою в тій чи іншій галузі і, у більшості випадків, мають можливість ці питання оперативно вирішувати. Ми скеровуємо керівників наших головних управлінь саме на такий підхід», - зазначив Володимир Лапа.

За його словами, для цього потрібно вибудовувати діалог, вміти слухати та мати бажання приймати рішення в інтересах людей і держави.

«Ми рекомендуємо періодично проводити зустрічі, наради та дискусії з конкретних питань із представниками Торгово-промислової палати, відповідними організаціями та профільними асоціаціями. Саме брак комунікації дуже часто стає причиною більшості проблем», - зазначив Голова Держпродспоживслужби.Автор: pressa від 12.04.2017