Оголошення

Новини

Нарада Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві щодо правил торгівлі на ярмарках у місті Києві


Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві 6 квітня 2017 року провело розширену нараду, присвячену організації та проведенні ярмаркових заходів в місті Києві.

Серед присутніх були керівники структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві, представники Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в м. Києві та Київської області та запрошені гості.

Обговорювалися питання щодо функціонування створених в установленому порядку ярмарків усіх форм власності оптового та роздрібного продажу сільгосппродуктів, продовольчих товарів тощо, надання послуг, додержання ветеринарних та санітарних вимог.

Лагута Г.В. - директор Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в м. Києві та Київській області, розповідала про правила відбору проб та проведення ветеринарно-санітарної експертизи в державних лабораторіях.

Також обговорювались питання торгівлі на ярмарках в м. Києві, організації та проведення профілактичних медичних оглядів працівників ярмарок, маркування продукції іноземного та вітчизняного виробника та інше.


Автор: pressa від 06.04.2017