Оголошення

Новини

Анонс! Коментар представника Держпродспоживслужби щодо проблематики здійснення заходів контролю за дотриманням антитютюнового законодавства


31 березня 2017 представник Держпродспоживслужби в м. Києві Зубков С.С. надасть коментар у програмі «Сьогодні» телеканалу «Україна», щодо проблематики здійснення заходів контролю за дотриманням антитютюнового законодавства

      На адресу Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві (надалі - Головне управління)  надходить велика кількість скарг громадян щодо порушення антитютюнового законодавства.

      Відповідно до ст. 6 та ст. 7 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», у разі звернення фізичних та юридичних осіб про порушення суб’єктом господарювання вимог чинного законодавства позапланові заходи зі здійснення  державного нагляду (контролю) здійснюється виключно за наявності Погодження центрального органу виконавчої влади, а саме Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (Мінекономрозвитку).

      З метою здійснення контролю за дотриманням антитютюнового законодавства Головне управління по кожній отриманій скарзі направляє на адресу Держпродспоживслужби листи на Погодження щодо здійснення позапланових заходів дотримання антитютюнового законодавства.
Автор: Редактор від 31.03.2017