Оголошення

Новини

Засідання Київської міської тристоронньої соціально – економічної ради


21 березня 2017 р.у приміщенні Об’єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві «Київська міська рада профспілок» (вул. Стрітенська, 15),представники Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві взяли участь у засіданні Київської міської тристоронньої соціально – економічної ради (КМТСЕР).

Метою проведення заходу булоспільне обговорення проблем, які виникаютьу сфері формування, встановлення та застосування державних регульованих цін, захисту прав споживачів в частині житлово – комунальних послуг, а також шляхи їх вирішення.

На засіданні предметом розгляду були наступні питання:
  • про якість надання житлово – комунальних послуг в м. Києві. Можливі заходи впливу органів виконавчої влади на підприємства, які постачають неякісні житлово – комунальні послуги.
  • про можливість перегляду тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Економічна обґрунтованість тарифу, розрахунок собівартості. Підготовка проекту Закону України «Про самоврядний контроль у сфері житлово – комунального законодавства» в частині узаконення відповідальності постачальників даних послуг.
  • про розширення плану роботи Київської міської тристоронньої соціально – економічної ради на 2017 рік.
Автор: admin від 21.03.2017