Оголошення

Новини

В Києві зафіксовано спалах сальмонельозу


      В місті Києві за період з 27.02. по 04.03.2017 зареєстровано 5 випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію серед дітей, що відвідують Дошкільний навчальний заклад (ясла садок) Дарницького району м. Києва.
      Випадки захворювання зареєстровані серед дітей 4 груп навчального закладу. Діти з діагнозом "Гостра кишкова інфекція" з 26.02. по 02.03.2017 госпіталізовані до лікувального закладу.
Всі діти бактеріологічно обстежені. За результатами бактеріологічного обстеження у 2 дітей від 28.02.2017 виділено Salmonella еnteritidis групи D та встановлено діагноз "Сальмонельоз, середня ступінь важкості" , у 2 дітей результати негативні – діагноз "Гостра кишкова інфекція невстановленої етіології", у 1 дитини лабораторні дослідження тривають.
      Станом на 07.03.2017 на стаціонарному лікуванні залишається одна дитина.
      За результатами бактеріологічного обстеження у працівника закладу виділено Salmonella еnteritidis групи D.
06.03.2017 спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в м.Києві розпочато проведення позапланового заходу (обстеження) закладу. Виявлені порушення санітарного законодавства, для проведення санітарно-мікробіологічного дослідження відібрані об'єкти санітарних заходів (проби готових страв та сировина), лабораторні дослідження тривають. Бактеріологічно обстежено 48 працівників дитячого закладу, лабораторні дослідження тривають.
      Епідемічна ситуація знаходиться на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві.
Автор: Редактор від 07.03.2017