Оголошення

Новини

Про стан атмосферного повітря Києва з 20 по 26 жовтня


Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві постійно аналізує показники якості атмосферного повітря на території столиці.
 
У порівнянні з попереднім тижнем, дещо підвищився рівень забруднення повітря міста діоксидом сірки та діоксидом азоту.
 
За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 20 по 26 жовтня 2020 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:
- завислих речовин (пилу) – у 1-1,2 раза на Бессарабській площі, проспекті Перемоги, вулиці Каунаській та площі Перемоги;
- діоксиду сірки – у 2,6-2,8 раза на Бессарабській площі та вулиці Каунаській;  у 2-2,3 раза – на вулицях Інженера Бородіна, Семена Скляренка,  площах Перемоги, Деміївській,  проспектах Перемоги та Оболонському;  у 1,6-1,8 раза на усіх інших постах міста, за винятком проспекту Науки,37, де перевищень не спостерігалось;
- оксиду вуглецю – у 1,7 раза на проспекті Перемоги;
- діоксиду азоту – у 5,4-6 разів – на вулицях Семена Скляренка, Каунаській, Інженера Бородіна; у 4-4,9 раза – на площах Бессарабській, Перемоги, проспекті Перемоги та  бульварі Лесі Українки;  у 2,9-3,9 раза – на усіх інших постах, за винятком проспекту Науки;
- формальдегіду – у 2-2,4 раза – на площах Бессарабській, Деміївській, Перемоги, вулиці Академіка Стражеска (перетин з бульваром Вацлава Гавела),  проспектах Перемоги і Оболонському;  у 1,2-1,8 раза – на інших постах міста.
 
За прогнозом Українського гідрометцентру на найближчі дні метеорологічні умови не  сприятимуть розсіюванню шкідливих домішок у приземному шарі атмосфери.
 
Всього на 16-ти стаціонарних постах обсерваторії з 20 по 26 жовтня 2020 року було відібрано та проаналізовано 1632 проби атмосферного повітря.


Автор: Редактор від 27.10.2020