Оголошення

Новини

Про стан атмосферного повітря Києва з 29 вересня по 5 жовтня


Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві постійно аналізує показники якості атмосферного повітря на території столиці.
 
У порівнянні з попереднім тижнем, у повітрі міста відмічалось помітне зниження концентрацій діоксиду азоту; дещо знизився також вміст інших забруднювальних домішок.
 
За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 29 вересня по 5 жовтня 2020 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:
- завислих речовин (пилу) – у 1,1-1,3 рази на проспекті Перемоги, Бессарабській площі, вулиці Каунаській;
- діоксиду сірки – у 1,5-1,6 рази на проспекті Перемоги, площах Бессарабській, Деміївській, Перемоги, вулицях Олександра Довженка і Семена Скляренка; у 1,0-1,3 раза ще на 6-ти постах спостережень;
- оксиду вуглецю – у 1,1 рази на проспекті Перемоги;
- діоксиду азоту – у 4-4,3 рази – на площі Перемоги і вулиці Каунаській; у 3,1-3,7 рази – на проспекті Перемоги, площах Бессарабській і Деміївській, бульварі Лесі Українки;  у 2-2,8 рази на усіх інших постах, за винятком проспекту Науки,37, де перевищень не спостерігалось;
- формальдегіду – у 1,6-1,7 рази – на вулиці Олександра Довженка та Бессарабській площі;  у 1,1-1,5 рази – на усіх інших постах міста, за винятком проспекту Науки.
 
За прогнозом Українського гідрометцентру на найближчі дні метеорологічні умови, а саме невисока температури повітря, посилення вітру та випадіння опадів, сприятимуть розсіюванню шкідливих домішок у приземному шарі атмосфери.


Автор: Редактор від 07.10.2020