Оголошення

Новини

Про стан атмосферного повітря Києва з 22 по 28 вересня


Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві постійно аналізує показники якості атмосферного повітря на території столиці.
 
У порівнянні з попереднім тижнем,  вміст діоксиду азоту у повітрі міста дещо підвищився, інших забруднювальних домішок – майже не змінився.
 
За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 8 по 14 вересня 2020 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:
- завислих речовин (пилу) – у 1,1-1,3 рази на проспекті Перемоги, площах Бессарабській, Деміївській, Перемоги, вулиці Каунаській, бульварі Лесі Українки;
- діоксиду сірки – у 1,5-1,6 рази на проспектах Перемоги і Оболонському, площах Бессарабській, Деміївській, Перемоги, вулицях Олександра Довженка і Семена Скляренка; у 1-1,3 рази ще на 6-ти постах спостережень;
- діоксиду азоту – у 5,3-7,6 рази – на вулицях Каунаській і Інженера Бородіна; у 4-4,8 рази – на площах Бессарабській, Деміївській і Перемоги, вулиці  Семена Скляренка, проспекті Перемоги, бульварі Лесі Українки;  у 1,8-3,6 рази на усіх інших постах, за винятком проспекту Науки,37, де перевищень не спостерігалось;
- формальдегіду – у 1,6-1,8 рази – на вулицях Скляренка, Попудренка, проспекті Перемоги;  у 1,1-1,5 рази – на усіх інших постах міста, за винятком проспекту Науки.
 
За прогнозом Українського гідрометцентру на найближчі дні метеорологічні умови, а саме зниження температури повітря, посилення вітру та випадіння опадів, сприятимуть розсіюванню шкідливих домішок у приземному шарі атмосфери.
 


Автор: Редактор від 30.09.2020