Оголошення

Новини

28 вересня – Всесвітній День боротьби зі сказом


З початку 2020 року на території Києва зареєстровано 5 випадків сказу тварин.
 
4 випадки - на території Голосіївського району(2 кота, собака та лисиця), та ще один випадок сказу тварин у кота  - на території Подільського району.
 
Нині карантинні обмеження запроваджені Державною надзвичайною протиепізоотичною комісією при виконавчому органі Київської міської ради (Київській державній адміністрації) досі тривають  на території Голосіївського району столиці.
 
Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві та Об’єднання ветеринарної медицини в м. Києві на постійній основі забезпечуєть проведення профілактичних щеплень тварин проти сказу.
 
Вони організовуються, як в зоні карантинних обмежень, так і по всій території столиці.
 
Зараз за підтримки Державних районних в м. Києві адміністрацій здійснюється підготовка до проведення щорічних заходів з імунізації тварин проти сказу.
 
Про місце та час проведення щеплень повідомимо додатково. Підписуйтесь на оновлення нашої сторінки.
 
Нагадуємо, що сказ - це надзвичайно небезпечна інфекційна хвороба, яка супроводжується тяжким ураженням центральної нервової системи і завжди закінчується смертю.
 
Зараження людини сказом відбувається в основному через укуси хворою твариною чи внаслідок попадання її слини на свіжі поранення, подряпини шкіри або слизових оболонок.
 
Через збільшення популяції диких та безпритульних тварин на околицях Києва, значно зросла небезпека захворювання на сказ. Зогляду на особливості географічного розташування до зони ризику потрапляють Голосіївський, Деснянський, Дніпровський, Оболонський та Святошинський райони м. Києва.

Автор: Редактор від 28.09.2020