Оголошення

Новини

Про стан атмосферного повітря Києва з 15 по 21 вересня


Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві постійно аналізує показники якості атмосферного повітря на території столиці.
 
У порівнянні з попереднім тижнем, вміст діоксиду азоту, діоксиду сірки та формальдегіду у повітрі міста знизився, вміст інших забруднювальних домішок майже не змінився.
 
За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 15 по 21 вересня 2020 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:
 
- завислих речовин (пилу) – у 1,1-1,3 раза на проспекті Перемоги, площах Бессарабській, Деміївській, Перемоги та вулиці Каунаській;
- діоксиду сірки – у 1,4-1,5 раза на проспектах Перемоги і Оболонському, площах Бессарабській, Деміївській, Перемоги, вулицях Олександра Довженка, Інженера Бородіна і Каунаській; у 1-1,2 раза ще на 4-х постах спостережень;
- оксиду вуглецю у 1,3 раза на проспекті Перемоги;
- діоксиду азоту – у 4,2-4,9 раза  на  площах Бессарабській, Деміївській і Перемоги,  вулицях Каунаській,  Інженера Бородіна  та  Семена Скляренка;      у 2,2-3,9 раза на усіх інших постах, за винятком проспекту Науки, 37, де перевищень не спостерігалось;
- формальдегіду – у 1,5-1,8 раза – на вулиці Скляренка, проспектах Перемоги і Оболонському, Деміївській та Бессарабській площах, вулицях Довженка та Каунаській; у 1-1,4 раза – на усіх інших постах міста, за винятком проспекту Науки.
 
Враховуючи прогнози Українського гідрометцентру на найближчі дні метеорологічні умови, а саме підвищення температури повітря, слабкий вітер та відсутність опадів, сприятимуть накопиченню шкідливих домішок у приземному шарі атмосфери.

Автор: Редактор від 24.09.2020