Оголошення

Новини

Про стан атмосферного повітря Києва з 1 по 7 вересня


Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві постійно аналізує показники якості атмосферного повітря на території столиці.
 
У порівнянні з попереднім тижнем, вміст діоксиду азоту та діоксиду сірки у повітрі міста підвищився, інших забруднювальних речовин майже не змінився.
 
За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 1 по 7 вересня 2020 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:
- завислих речовин (пилу) – у 1,1-1,3 разів на проспекті Перемоги, площах Бессарабській, Перемоги, Деміївській та вулиці Каунаській;
- діоксиду сірки – у 1,8-2 рази на площах Бессарабській, Перемоги та вулиці Олександра Довженка;  у 1,3-1,7 разів ще на дев’яти постах міста;
- оксиду вуглецю – у 1,4 разів на проспекті Перемоги;
- діоксиду азоту – у 5,2-5,7 разів на вулиці Каунаській, площах Перемоги і Бессарабській; у 4,3-4,7 разів – на проспекті Перемоги, вулиці Семена Скляренка, Деміївській площі, Оболонському проспекті; у 2-3,9 разів на усіх інших постах, за винятком проспекту Науки, 37, де перевищень не спостерігалось;
- формальдегіду – у 1,9-2,1 разів – на Бессарабській площі, проспекті Перемоги, вулиці Довженка; у 1-1,8 разів – на усіх інших постах міста.
 
Враховуючи прогнози Українського гідрометцентру на найближчі дні метеорологічні умови не сприятимуть накопиченню шкідливих домішок у приземному шарі атмосфери. 


Автор: Редактор від 10.09.2020