Оголошення

Новини

На заклади-порушники карантину складено протоколи за роботу після 24 години


Співробітниками Головного Управління Держпродспоживслужби в м. Києві спільно з КП Муніципальна охорона вночі 20 серпня здійснено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів на території міста Києва.

Під час яких виявлено порушення закладами правил карантину, зокрема, робота розважальних закладів і закладів харчування після 24 години.

У результаті заклади були зачинені, на посадових осіб закладів-порушників складено адміністративні протоколи.

Це стосується закладів «ПАШТЕТ» та «Turkish House» за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 24.

Складений співробітниками ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві адмінпротокол відповідно до ст. 44-3 Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", інших актів законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Візити відбуваються відповідно до Постанови КМУ №641 від 22.07.2020 (зі змінами) «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
 


Автор: Редактор від 20.08.2020