Оголошення

Новини

Результати досліджень води на столичних пляжах


Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві повідомляє про результати санітарно-мікробіологічних та санітарно-хімічних досліджень проб води в місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах Києва.
 
Досліджені проби води відкритих водойм відібрані 3 серпня не відповідають вимогам Державних санітарних правил розміщення, улаштування та експлуатації оздоровчих закладів.
 
Зокрема, встановлено перевищення індексу лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) на наступних пляжах м. Києва: «Венеція», «Веселка», «Дитячий», «Золотий», «Молодіжний», «Передмістна Слобідка», «Райдуга», «Тельбін», «Центральний», «Чорторий»  та «Вербний».
 
До покращення показників якості води у водоймах цими пляжами можна користуватися, виключно, як зонами відпочинку – без купання.
 
Крім того зафіксовано плаваючі домішки (дрібні водорості) на пляжі «Галерний», запах на пляжі «Галерний», водневий показник – пляжі «Райдуга», «Галерний» та «Вербний» а також виявлена біохімічна потреба в кисні (БПК5) – пляж «Райдуга».
 
Дослідження проведені Державною установою «Київський міський лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».
 
Про результати досліджень поінформовані Київська міська державна адміністрація та КП «Плесо».
 
Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві надало пропозиції необхідних заходів із дотримання санітарного законодавства.
 
Нагадаємо, що на території міста функціонують 14 пляжів, які знаходяться у господарському віданні Комунального підприємства «Плесо» (КМДА), а саме:
Дніпровський район:
«Венеція»
«Веселка»
«Дитячий»
«Золотий»
«Молодіжний»
«Передмістна Слобідка»
«Райдуга»
«Тельбін»
«Центральний»
Деснянський район:
«Троєщина»
«Чорторий»
Голосіївський район:
«Галерний»
Оболонський район:
«Вербний»
«Пуща-Водиця».
 


Автор: Редактор від 05.08.2020