Оголошення

Новини

Міністр аграрної політики Тарас Кутовий провів відео-конференцію щодо ситуації з АЧС у регіонах


Міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий провів відео-конференцію із представниками регіонів України стосовно ситуації з АЧС.

У ході розмови Тарас Кутовий повідомив присутніх про те, що вже найближчим часом буде створено мобільні групи для боротьби з АЧС.

«На рівні Кабінету Міністрів є підтримка. Є протокольне доручення щодо створення мобільних робочих груп. Думаю, що у стислі терміни ці групи будуть створені, на базі Держпродспоживслужби і національної поліції. Тобто ті додаткові повноваження, яких нам не вистачало, у нас будуть. І я сподіваюся, що робота цих мобільних груп буде ефективною», - зазначив Міністр.

Також Тарас Кутовий повідомив, що наразі ведуться перемовини з міжнародними партнерами стосовно забезпечення груп мобільними крематоріями, аби вони могли реагувати на спалахи захворювання швидко і якісно.

«Я би хотів, аби ця зима і весна стали для нас дуже плідним періодом, коли ми зможемо нарешті отримати не просто позитивну динаміку, а вкрай позитивну динаміку. Щоб цю проблему ми потихеньку почали забувати», - висловив сподівання очільник аграрного відомства.

Прес-служба Мінагрополітики
Автор: admin від 26.01.2017