Оголошення

Новини

Розважальні заклади у Києві перевірили на дотримання карантину вночі


Фахівці ГУ Держпродспоживслужби у м.Києві разом із співробітниками КП «Муніципальна охорона» Виконавчого органу Київської Міської Ради (КМДА) та Національною поліцією м. Києва в період з 6 по 12 липня продовжували роботу з контролю у вечерні/нічні години виконання протиепідемічних заходів у столичних розважальних закладах.
За тиждень провели рейди по 7 розважальним закладам. Зокрема відвідали клуб «FIFTI» HIP-HOP&RNB CLUB за адресою Паркова дорога,16; розважальний заклад ресторан «Шашличній хутір» по вул. Генерала Ватутіна,1Д; «Park X- park» у парку «Муромець» Деснянського району Києва; «Сaribbean Club» по вул. С.Петлюри,4; «КУЛЬТ» по вул. В.Маяковського,44б; «Dolls» на вул. Велика Васильківська,57/3; GODZ Hookah & Cocktails на вул.Бассейна,2а.
 
«Під час проведення рейдових заходів виявлене тотальне порушення та ігнорування нормативних документів, які передбачають заборону на роботу таких закладів у нічний час. Усі вищезазначені розважальні заклади працювали після 22 години, проводились розважальні заходи, у приміщеннях  знаходилось велика кількість відвідувачів», – повідомляє Олег Рубан, голова ГУ Держпродспоживлужби в м. Києві.
 
Мова йде про постанову КМУ від 20.05 20 № 392 зі змінами затвердженими постановою КМУ від 08.07.20 № 558 та п.4 Розпорядження керівника робіт  з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Виконавчого органу Київської Міської Ради (КМДА) № 62 від 01.07.2020.  Це стосується обмеження часу роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності до 22.00.
 
За результатами роботи комісій, робота розважальних закладів була припинена. Фахівці ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві склали 3 протоколи за ст. 44.3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей». За заявою ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві до Національної поліції направлено 2 матеріали для внесення в ЄРДР за ст. 325 Кримінального Кодексу України «Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням».
 
Доки діятиме заборона, мобільні групи за участі фахівців Держспоживслужби продовжуватимуть перевіряти роботу розважальних закладів під час карантину у Києві.

Автор: Редактор від 13.07.2020