Оголошення

Новини

Про стан атмосферного повітря Києва за 23-27 червня


Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві постійно аналізує показники якості атмосферного повітря на території столиці.
 
Протягом минулого тижня рівень забруднення повітря в місті майже не змінився.  
 
За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 23 по 27 червня 2020 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:
 
- завислих речовин (пилу) – у 1-1,3 рази на проспекті Перемоги, площах Бессарабській і Перемоги;
- діоксиду сірки – у 1,7-1,8 рази на площах Бессарабській і Перемоги,  проспекті Перемоги, вул. Каунаській, Деміївській площі та вул. Скляренка;  у 1,2-1,4 рази – на інших постах міста, за виключенням проспекту Науки, 37 (біля метеомайданчика обсерваторії), де перевищень не спостерігалось;
- оксиду вуглецю – у 1,5 рази на вул. Скляренка;
- діоксиду азоту – у 5-6,2 рази на вул. Інженера Бородіна, площах Бессарабській і Перемоги, вул. Каунаській, проспекті Перемоги, Деміївській площі та вул. Скляренка; у 2,9-4 рази – на інших постах міста, за виключенням проспекту Науки, 37, де перевищень не спостерігалось;
- формальдегіду – у 2,7 разів – на Бессарабській площі та площі Перемоги; у 2-2,5 рази – на бульварі Вацлава Гавела,  вулицях Попудренка, Каунаській, проспекті Перемоги, Оболонському проспекті, вул. Скляренка.
 
Враховуючи прогнози Українського гідрометцентру на найближчі дні метеорологічні умови (переважно антициклональний характер погоди з високою температурою повітря) не сприятимуть розсіюванню шкідливих домішок у приземному шарі атмосфери, але під час злив можливе зниження рівня забруднення повітря. 
 
Радіаційний стан на території Києва залишався стабільним.
 

Автор: Редактор від 02.07.2020