Оголошення

Новини

Моніторинг дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів. Оперативна інформація за 1 липня


Оперативна інформація за 1 липня на основі моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів суб’єктами, які здійснюють господарську діяльність у Києві.
 
За участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві провели моніторинг на 66 об’єктах.
 
З них 22 заклади громадського харчування, 28 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 15 – непродовольчими товарами, один ринок.
 
За результатами складено 9 протоколів про порушення. Зокрема, 8 протоколів відповідно ст.44-3 (порушення правил щодо карантину людей). Серед порушників заклади громадського харчування, 6 продуктових магазинів, а також АЗС.  Ще один протокол складено за ст.152 (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.
 
Порушення правил щодо карантину людей тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до 10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Автор: Редактор від 02.07.2020