Оголошення

Новини

Безпека агропродовольчих ринків. Результати комісійних заходів за 24 червня


Контроль виконання протиепідемічних заходів на агропродовольчих ринках Києва у складі комісійних груп проводять фахівці ГУ Держпродспоживслужби м.Києва, районних державних адміністрацій, за участю КП КМДА Київблагоустрій, КП Муніципальна охорона.
 
Станом на 24 червня під час проведення комісійних заходів виявлені наступні порушення:
 
Адміністрація ринків не контролює наявність реєстрації потужності у суб’єктів, що проводять реалізацію харчових продуктів на території ринків, як цього вимагає ст. 25 Закону України «Про основні принципи  та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Зафіксовано на ринку «Нивки» вул.Щербаківського,47; ринку «Лук’янівський». вул. Іленка,1. Ринок «Ілліс» вул.Чорнобильська,16/80 - буде проведене інспектування.
 
Реалізація продуктів харчування та товарів промислової групи проводиться без використання засобів індивідуального захисту.
 
Адміністраціями ринків не проводиться щоденна термометрія працівників (перед початком робочої зміни та після її завершення.
 
Не забезпечені необхідні умови для дотримання працівниками правил особистої гігієни – відсутні мило, одноразові рушники, серветки, антисептики для відвідувачів.
 
Реалізація продуктів харчування та розрахунок споживачів (грошовими купюрами) відбувається без заміни та дезінфекції  одноразових рукавичок.
 
Харчові продукти реалізуються у відкритому вигляді, відсутні захисні екрани, не дотримується  фізична дистанція між відвідувачами.
 
За результатами роботи комісій складено 8 протоколів за ст. 443 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей», зокрема щодо ТОВ «Печерський ринок» - ФОП м’ясний павільйон, ринок «Мінський» ТОВ «Явір-95», ПРАТ «Ринок Оболонь» та 4 суб’єктів господарювання, що реалізують продукцію на даному ринку.Автор: Редактор від 25.06.2020