Новини

Пункти тестування до проведення ЗНО з математики – готові.


Напередодні першого тестування за участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві продовжили моніторинг у пунктах проведення ЗНО.
 
Всього перевірено 130 пунктів тестування. До проведення ЗНО з математики – готові.
 
Усі пункти забезпечені необхідною кількістю дезінфікуючих засобів, антисептиків, безконтактними термометрами, засобами індивідуального захисту, паперовими рушниками,  розроблені маршрути переміщення учасників для мінімізації контактів та розсадка з дистанціюванням не менше 1,2 м один від одного. У пунктах тестування організована  робота медичних працівників.

Усі попередньо виявлені недоліки –  усунуті.

Всього у Києві для проведення ЗНО буде задіяно 145 пунктів тестування.

Групи з моніторингу дотримання рекомендацій організації протиепідемічних заходів під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання відповідно до постанови  Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020р. №24 в усіх пунктах тестування створені на виконання доручення  Прем'єр-міністра України від 28.05.2020 року  за результатами наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26.05.2020.

До складу груп увійшли представники Головного управління Держпродспоживслужби у м.Києві та управлінь освіти районних у м. Києві державних адміністрацій. Автор: Редактор від 25.06.2020