Оголошення

Новини

Моніторинг дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів. Оперативна інформація за 23 червня


Оперативна інформація за 23 червня на основі моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів суб’єктами, які здійснюють господарську діяльність у Києві.
 
За участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві провели моніторинг на 116 об’єктах. Це дитячі дошкільні заклади, школи, заклади охорони здоров’я, торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ТРЦ, ринки/ярмарки, громадського харчування, гуртожитки, санаторії, кальянні, перукарні/салони краси.
 
За результатами складено 12 протоколів відповідно ст.44-3 (порушення правил щодо карантину людей) і 3 протоколи – ст.152 (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).
 
Порушення правил щодо карантину людей тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Автор: Редактор від 24.06.2020