Новини

У Києві перевірили 41 пункт проведення ЗНО, у 3-х виявлені недоліки


З 23 червня за участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві почали моніторинг у пунктах тестування ЗНО. Перевірено 41 пункт тестування, недоліки виявлено у 3.
 
Зокрема, у Державному навчальному закладі «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» по вул. Бастіонна, 9 – відсутні маршрути переміщення учасників, інформаційні плакати; коледж ресторанного господарства Національного університету харчових технологій по вул. Чигоріна, 57 – не забезпечений ємностями для збору використаних індивідуальних засобів захисту та 3 аудиторії не відповідають вимогам; ПНВЗ «Міжнародний науково-технічний університет ім. академіка Юрія Бугая» по пров. Магнітогорському,3 – недостатньо забезпечений дезінфікуючими засобами.
 
«Усунути недоліки мають до початку тестування. До ЗНО допускатимуть учасників без ознак респіраторних захворювань. Усі мають дотримуватися маскового режиму. Перед тестами учасники проходитимуть термометрію,  усі приміщення оброблять дезрозчинами», – розповідає Олег Рубан, керівник Головного управління Держпродспоживслужби м. Києві.
 
Групи з моніторингу дотримання рекомендацій щодо організації  протиепідемічних заходів під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання  створені відповідно до постанови  Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020р. №24 в усіх пунктах тестування, до складу яких увійшли представники Головного управління Держпродспоживслужби та управлінь освіти районних у м. Києві державних адміністрацій.
 
Всього у Києві буде задіяно 145 пунктів тестування. Під час тестування з математики та української мови, які відбудуться найближчими днями ( 25 та 30 червня) буде задіяно 74 пункти тестування.
 
У пунктах тестування будуть присутні інструктори, медики та Національна поліція.

Автор: Редактор від 24.06.2020