Оголошення

Новини

Епідемічна ситуація в Києві дозволяє пом’якшити карантинні заходи


Станом на ранок 22 червня 2020 року епідситуація відповідає критеріям, що дозволяють перехід міста до наступного етапу карантину. Він передбачає послаблення обмежень для закладів громадського харчування, культурних та розважальних закладів, закладів, що надають послуги з розміщення, проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, тощо.
 
Рішення щодо послаблення карантинних заходів на території столиці буде прийнято на позачерговому засіданні Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) найближчим часом.
 
«Все ж, навіть в умовах пом’якшення карантину, необхідно пам’ятати про дотримання чітко регламентованих протиепідемічних заходів. Продовжувати користуватися засобами індивідуального захисту: масками, респіраторами, антисептиками. Не нехтувати фізичною дистанцією з іншими людьми. Це дозволить не допустити зростання кількості хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 на території Києва та захистити себе та оточуючих від небезпеки інфікування», – нагадує Олег Рубан, керівник Головного управління Держпродспоживслужби м. Києві.
 
Відповідно до діючих документів, регіоном із значним поширенням COVID-19 вважається той, де наявна одна з ознак:
  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, перевищує 50%;
  • середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить менше ніж 24 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів;
  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 перевищує 11%;
  • показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить більше 10%.
 
Ці критерії відображають контроль за передаванням вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 і, відповідно, дають змогу контролювати епідемічну ситуацію.


Автор: Редактор від 22.06.2020