Оголошення

Новини

Держпродспоживслужба м. Києва звертається до правоохоронних органів щодо порушення правил самоізоляції


Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві готує звернення до правоохоронних органів щодо порушення проти директора однієї з столичних шкіл кримінальної справи за не дотримання правил самоізоляції і наражання інших людей на небезпеку. Нині збирають доказову базу.

«У межах епідрозслідування з’ясувалось, що  директор школи, яка захворіла на коронавірус, особисто спілкувалася з великою кількістю людей вже після того як отримала позитивний тест на COVID-19. Отже жінка знала, що хвора, але нікому нічого не сказала і навіть пішла на роботу де продовжила контактувати з колегами і дітьми», - повідомляє Олег Рубан, керівник Головного  управління Держпродспоживслужби м. Києві.

Зараз 16 осіб із різних навчальних закладів знаходяться на самоізоляції, як того вимагають правила.

Хворих на коронавірус або людей із підозрою на COVID-19 виявили серед персоналу трьох дитячих садків міста. Усі ці заклади не працювали, і не відкриються доки не мине інкубаційний період у згаданого персоналу.
 
Мова йде про:
дитсадок № 804 в Оболонському районі,
дитсадок № 495 Шевченківського району,
заклад № 651 у Солом’янському районі.
 
Нагадаємо, що наражання інфікованими на небезпеку інших людей – це правопорушення, яке веде до відповідальності. Якщо ви нездужаєте, якщо маєте симптоми захворювання, чи вже підтверджений діагноз коронавірусу – ізолюйтеся вдома, викликайте лікарів, не йдіть в публічні місця та не контактуйте з іншими людьми.
Автор: Редактор від 17.06.2020