Оголошення

Новини

Щоденно моніторингові візити в Києві фіксують 50-70 порушень карантину ресторанами


Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві постійно проводять моніторингові візити торгівельними закладами та закладами з обслуговування киян. Так реагують на скарги відвідувачів, які надходять на гарячу лінію.
 
«Щодня спеціалісти фіксують від пів сотні порушень у закладах громадського харчування а також торгівельній мережі. Із перевіркою дотримання карантинних правил на тлі епідемії коронавірусу фахівці відвідують заклади, щодо діяльності яких отримують скарги від громадян», – повідомляє керівник ГУ Держпродспоживслужби м. Києва Олег Рубан.
 
Існують чіткі вимоги до порядку реалізації продуктів харчування на період загострення епідемічної ситуації. Адміністрації закладів громадського харчування та продовольчої торгівлі з ними ознайомленні і мають їх виконувати. Як зазначає Олег Рубан, у той самий час бачимо порушення карантинних заходів саме у ресторанних комплексах.
 
Зокрема, нині в Києві, як і у восьми регіонах України, дозволено працювати ресторанним комплексам і закладам громадського харчування лише на терасах просто неба та на виніс. Адже, виходячи з сучасних даних, скупчення людей у закритому приміщенні підвищує небезпеку поширення хвороби.
 
«Рейди мобільних груп за участі представників районних адміністрацій, управління благоустрою та муніципальної охорони, Держпродспоживслужби щодня фіксують численні порушення чинних нормативів. І враховуючи збільшення захворюваності у Києві, ця робота буде посилена по всьому місту", – наголошує Олег Рубан.
Автор: Редактор від 17.06.2020