Новини

Про стан атмосферного повітря Києва за період з 26 травня по 1 червня 2020 року


Порівняно з попереднім тижнем, у повітрі міста середньодобовий вміст забруднювальних домішок дещо знизився. Цьому сприяли погодні умови: часті дощі, поривчастий вітер.
 
Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві постійно аналізує показники якості атмосферного повітря на території столиці.
 
За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії  імені Бориса Срезневського з 26 травня по 1 червня 2020 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:
- завислих речовин (пилу) – у 1,2-1,4 рази на проспекті Перемоги (поблизу метро Святошин) та Бессарабській площі;
- діоксиду сірки – у 1,1-1,3 рази на  проспекті Перемоги, Бессарабській площі, вулиці Олександра Довженка;
- діоксиду азоту – у 4,3 рази на вулиці Каунаській;  у 3,2-3,9 рази – на вулиці Семена Скляренка, Бессарабській площі, проспектах Оболонському і Перемоги, вулиці Інженера Бородіна; у 2,1-2,8 рази – на інших постах міста, за виключенням проспекту Науки, 37 (біля метеомайданчика обсерваторії), де перевищень не спостерігалось;
- формальдегіду – у 2,7 рази – на вулиці Семена Скляренка; у 1,4-2 рази – на інших постах міста, за виключенням проспекту Науки, де перевищень не спостерігалось.
 
Враховуючи прогнози Українського гідрометцентру на найближчі дні метеорологічні умови не сприятимуть накопиченню шкідливих домішок у приземному шарі повітря.Автор: Редактор від 02.06.2020