Оголошення

Новини

Про стан атмосферного повітря Києва за період з 19 по 25 травня 2020 року


Порівняно з попереднім тижнем, у повітрі міста середньодобовий вміст забруднювальних домішок дещо знизився. Цьому сприяли погодні умови – часті дощі, поривчастий вітер.
 
Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві постійно аналізує показники якості атмосферного повітря на території столиці.
 
За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії  імені Бориса Срезневського з 19 по 25 травня 2020 року у повітрі Києва відмічене перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:
 
- завислих речовин (пилу) – у 1,2-1,7 рази на проспекті Перемоги (поблизу метро Святошин) та Бессарабській площі;
- діоксиду сірки – у 1,1-1,3 рази на  проспектах Перемоги і Оболонському, Бессарабській площі, вулицях Олександра Довженка, Семена Скляренка;
- діоксиду азоту – у 4,5-4,8 рази на вулицях Інженера Бородіна, Семена Скляренка, Бессарабській площі;  у 3,5-3,6 разів – на проспектах Перемоги і Оболонському; у 2-2,9 рази – на інших постах міста, за виключенням проспекту Науки, 37 (біля метеомайданчика обсерваторії), де перевищень не спостерігалось;
- формальдегіду – у 2,1-2,3 рази – на вулиці Семена Скляренка, проспекті Перемоги, Бессарабській площі; у 1,6-1,9 рази – на інших постах міста, за виключенням проспекту Науки, де перевищень не спостерігалось.
 
Враховуючи прогнози Українського гідрометцентру на найближчі дні метеорологічні умови не сприятимуть накопиченню шкідливих домішок у приземному шарі повітря.



Автор: Редактор від 27.05.2020