Оголошення

Новини

До уваги імпортерів: ввезення певних товарних позицій тимчасово заборонено


22.12.2016 р. на пункт при м/п «Столичний» ВМО № 1, 2 (ТОВ «Автомобільні Інтелектуальні Технології») надійшов вантаж з плодоовочевою продукцією із Польщі для проведення фітосанітарного контролю.

При перевірці відповідності вантажу супровідним документам, а саме фітосанітарному сертифікату, виданому національною організацією з карантину та захисту рослин Республіки Польща, державним фітосанітарним інспектором виявлено невідповідність переліку видів плодоовочевої продукції, які знаходилися в автотранспортному засобі тим, що були зазначені у фітосанітарному сертифікаті. Замість авокадо в транспортному засобі знаходилися салати вагою 354 кг, походженням з Італії, про які не зазначено у фітосанітарному сертифікаті. Крім цього, у транспортному засобі були заборонені до ввезення в Україну салати вагою 75 кг походженням з Королівства Іспанія, про що свідчить інформація на упаковці товару.

Заборонені до ввезення салати підлягатимуть поверненню до країни експорту.

Про даний факт Держпродспоживслужба проінформовала Національну організацію з карантину та захисту рослин Республіки Польща.

Разом з цим, 26.12.2016р. на пункт при м/п «Східний термінал" ВМО №1, 2 (с. Мартусівка) надійшов вантаж плодоовочевої продукції з Італії серед якої була капуста броколі вагою 480 кг, походженням Королівство Іспанія, про що свідчить інформація, яка зазначена у товаросупровідних документах та на упаковці товару. Щодо цього випадку Держпродспоживслужба також проінформовала Національну організацію з карантину та захисту рослин Італії.

Держпродспоживслужба звертає увагу імпортерів на те, що ввезення об’єктів регулювання товарних позицій: 0704 (капуста головчаста, капуста цвітна, капуста броколі, кольрабі, капуста листова та аналогічні їстівні овочі роду Brassica, свіжі або охолоджені); 0705 (салат-латук (Lactuca sativa) і цикорій (Cichorium spp.), свіжі або охолоджені); 0709 99 10 00 (салатні овочі свіжі або охолоджені) з Королівства Іспанія та походженням з цієї країни на територію України з 01 березня 2016 року тимчасово заборонено, згідно розпорядження заступника Головного державного фітосанітарного інспектора від 16.02.2016 р. № 15-10-1-2/2879, яке знаходиться у вільному доступні на офіційному сайті Держпродспоживслужби в розділі «Фітосанітарія, контроль у сфері насінництва та розсадництва». Автор: admin від 29.12.2016