Оголошення

Новини

Агропродовольчі ринки у Києві готуються до відкриття


Держпродспоживслужба у м.Києві контролюватиме дотримання столичними агропродовольчими ринками умов карантину та протиепідемічних заходів.

Протягом вихідних та станом на 4 травня 2020 року фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві продовжували роботи з проведення контролю за дотриманням агропродовольчими ринками законодавства до обігу харчових продуктів та протиепідемічних заходів, встановлених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 27 квітня 2020 р. № 14 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках» та постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (із доповненнями та змінами від 11.03.2020р.).

Адміністраціями ринків Києва враховано пропозиції фахівців Держпродспоживслужби та проводяться підготовчі роботи щодо дотримання вимог протиепідемічних заходів, санітарного законодавства та гігієнічних вимог до обігу харчових продуктів на агропродовольчих ринках, а саме:
- на вході до території ринку проводитиметься термоскринінг відвідувачів, облаштовуються робочі місця з наявними антисептиками та одноразовими рукавичками для покупців; 
- буде здійснюватися контроль дотримання масочного режиму, як з боку продавців, так і покупців; 
- проведений монтаж захисних екранів (плівка, оргскло) торговельних місць між продавцями та покупцями,
- розроблені графіки прибирання та дезінфекції, ринки забезпечено засобами дезінфекції для контактних поверхонь;
- підготовлені інформаційні стенди для інформування відвідувачів про обмеження, які необхідно дотримуватися.
 
Завдяки ефективній комунікації між Держпродспоживслужбою м. Києва, органами місцевої влади та муніципальною вартою КМДА, Національною поліцією проблемні питання, які виникають при відновленні роботи агропродовольчих ринків вирішуються оперативно.


Автор: Редактор від 04.05.2020