Оголошення

Новини

Мінагрополітики сприяє розширенню експортного потенціалу України і забезпеченню світової продовольчої безпеки


За ініціативи Мінагрополітики  відбулася зустріч представників аграрних підприємств та асоціацій з експертами і менеджерами з постачання та закупівель Всесвітньої продовольчої програми (ВПП) ООН.

З боку міністерства у заході взяли участь директор Департаменту стратегії та економічного розвитку Андрій Кінщак та директор Департаменту продовольства Микола Мороз.

У ході зустрічі представники ВПП ООН повідомили, що програма зацікавлена у розширенні участі українських виробників в забезпеченні глобальної продовольчої безпеки, надали первинні консультації щодо умов участі у тендерах ВПП. Також українським представникам були надані відповіді на поточні запитання та окресленні вимоги до якості товарів, які можуть брати участь у конкурсі.

Метою зустрічі було підвищення рівня обізнаності виробників України щодо участі в Гуманітарних продовольчих програмах ООН. Як вже повідомлялося раніше, з огляду на структуру закупівель ВПП, першим кроком стало запрошення представників ВПП, які сьогодні надали інформацію з питань участі в тендерах ВПП на закупівлю продовольства.

Всесвітня продовольча програма ООН (ВПП) – це агенція ООН з надання гуманітарної продовольчої допомоги та одна з найбільших гуманітарних організацій в світі. Загальний обсяг поставок продукції та послуг в рамках ВПП склав понад 2,6 млрд. доларів США, в тому числі продовольства — понад 1 млрд. доларів США.
При понад 14,5 млрд доларів США експорту продукції українського АПК у 2015 році, обсяг реалізації продовольства в рамках Гуманітарних програм ООН склав 55,6 млн доларів США, левова частка, 48,2 млн доларів США, до ВПП.

Автор: admin від 26.12.2016