Оголошення

Новини

Результати споживчої експертизи ДП «Харківстандартметрологія» сирків, маси сиркової, десертів сиркових


У Державній випробувальній лабораторії харчової та сільськогосподарської продукції ДП «Харківстандартметрологія» визначали якість сирків, маси сиркової, десертів сиркових за фізико-хімічними показниками (масова частка жиру); ідентифікацією немолочного жиру; мікробіологічними показниками (кількістю молочнокислих бактерій, наявністю бактерій групи кишкової палички, патогенних мікроорганізмів, зокрема Salmonella, Staphylococcus aureus, Listeria monocytogenes), а також за відповідністю маркування чинним нормативним документам. Повна інфомація доступна на сайті лабораторії.

Результати споживчої експертизи показали, що із 9 протестованих зразків 6 не відповідали вимогам національного стандарту ДСТУ 4503:2005 «Вироби сиркові. Загальні технічні умови» за фізико-хімічними показниками, наявністю рослинного жиру, мікробіологічними показниками або маркуванням.

Це маса сиркова «Селянська» з родзинками 4,5 % жиру тм «Заречье», сирок глазурований «Люкс» з курагою 20 % жиру, сирок солодкий «Дитячий смак» з ароматом ванілі 15 % жиру тм «Гармонія», десерт сирковий «Вершковий» 5 % жирності тм «Фанні», десерт сирковий з джемом «Вишня» 5,0 % жиру, десерт сирковий з наповнювачем  «Ягідне морозиво» 3,2 % жиру ТМ «DANONE».

Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві повідомляє, що відповідно до інформації Державної випробувальної лабораторії харчової та сільськогосподарської продукції ДП «Харківстандартметрологія»  офіційними (уповноваженими) лікарями ветеринарної медицини Об’єднання ветеринарної медицини в м. Києві проведено аналіз обігу сиркових виробів у столичних мережах супермаркетів. Встановлено, що станом на 24 лютого у магазинах Києва в обігу знаходяться сиркові вироби зазначених виробників: ТМ «ВОЛОШКОВЕ ПОЛЕ», ТМ «ЛАКТАЛІС», ТМ «DANONE», ТМ «САНДОРА», ТМ «ЗЛАГОДА», ТМ «ФАННІ», ТМ «ВОЛОШКОВЕ ПОЛЕ», ТМ «ЧУДО», які вироблені на потужностях відповідно до Технічних умов, зазначених на маркуванні виробу. 
Автор: Редактор від 25.02.2020