Оголошення

Новини

Підприємцям Печерського району столиці розповіли чого чекати від заходів контролю


Про те, які питання дотримання вимог законодавства перевірятимуться при проведенні планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) розповіли фахівці ГУ Держпродспоживслужби в м.Києві. 
 
21 лютого у Печерській районній у м. Києві державній адміністрації для підприємств, установ, організацій, суб’єктів господарювання сфери торгівлі, робіт, послуг та ресторанного господарства проведено семінар на тему: «Дотримання вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів, безпечності харчових продуктів, санітарного законодавства, державного ринкового нагляду при проведенні заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».
 
Захід проведено у рамках співпраці між Печерською райдержадміністрацією та Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві з метою попередження виникнення порушень чинного законодавства під час провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання. 
 
У семінарі взяли участь заступник голови Печерської районної у м. Києві державної адміністрації Анатолій Невмержицький, т.в.о заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві  Віталій Караулов, начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства  Дмитро Байраченко, заступник начальника Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини  начальник відділу державного контролю Юрій Миркєєв, начальник відділу контролю у сфері торгівлі Управління захисту споживачів Ірина Мазепа.
 
Кожен з учасників розповів про вимоги, що стосуються сфери його діяльності. Зокрема, щодо дотримання вимог законодавства при проведенні планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю), права споживачів у разі придбання товарів належної та неналежної якості, зокрема торгівлі через мережу Інтернет, основні вимоги до суб’єктів господарювання при реалізації тих чи інших груп товарів, які на них мають бути документи підтверджуючі якість та безпеку, питання імпортерів та виробників продукції у сфері державного ринкового нагляду, вимоги маркування до продуктів харчування, ключові питання, пов’язані з безпечністю середовища життєдіяльності населення та санітарно-епідеміологічного нагляду відповідно до Законів України «Про захист прав споживачів», «Про державний ринковий нагляд та контроль нехарчової продукції», «Про загальну безпечність нехарчової продукції», «Про якість та безпеку харчових продуктів».
 
Присутні мали змогу задати фахівцям питання, що стосуються дотримання законодавства з даних сфер та отримали на них відповіді.

Автор: Редактор від 24.02.2020