Оголошення

Новини

Дослідження, професіонали і увага громадськості – три кити безпеки харчових продуктів у столиці.


Обладнанні лабораторії, компетентні фахівці а також увага громадськості – ключові чинники системного підходу щоб кияни отримували безпечну та якісну харчову продукція на столичному ринку.  
 
Зменшення фальсифікованої продукції не лише у торгівельній мережі але й на столах киян - одна з ключових тем, яку обговорювали учасники колегії Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві.
 
Фахівці навели статистичну інформацію про виконані заходи і означили пріоритети роботи на нинішні рік. Зокрема, начальник Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Ігор Басюк проаналізував, повідомив, що минулого року було на території столиці було прийнято 148 рішень про тимчасове припинення виробництва та обігу харчових продуктів та 83 рішення про вилучення з обігу харчових продуктів. Це було пов’язано з виявленими порушеннями, які становили загрозу для життя або здоров’я людей.
 
«У 2019 році було складено 75 протоколів про порушення вимог законодавства про харчові продукти і винесено 64 постанови про притягнення до відповідальності. Було накладено штрафів на суму  2,5 млн грн., з них нині сплачено майже 0,5 млн грн. Усі справи, де не було сплачено кошти передані до виконавчої служби для стягнення у примусовому порядку», – констатує Ігор Басюк.
 
Через те, що у минулому році відбувався посилений контроль за продуктами харчування у закладах освіти, тут було виявлено найбільше невідповідностей. Зокрема, у дитячих дошкільних навчальних закладах – 85 випадків, закладах освіти 63.
 
Станом на початок 2020 року 120 офіційних ветеринарних лікарів здійснювали постійний контроль на 368 об’єктах Києві, таких як переробні цехи, бази зберігання продукції. Під їх контролем прийнято в реалізацію та на переробку близько 84 тис. тон м’яса та субпродуктів. За наслідками контролю забраковано і направлено на знезараження або утилізацію, а отже не допущено на столичний ринок 69 т м’яса та 3,39 т субпродуктів.
 
«На ринках столиці діють 37 акредитованих лабораторій ветсанекспертизи. У 2019 році ними було проведено понад 1,5 млн експертиз харчової продукції і більше 2 млн досліджень», – повідомила Наталія Курята, директор Центральної випробувальної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Київській області та м. Києві  
 
Харчова продукція перевіряється за органолептичними, фізико-хімічними показниками та на вміст радіонуклідів. За результатами було не допущено до реалізації майже 27 тон продукції. Понад 4 тис. експертиз виявили не відповідність.
 
«З понад 800 тис. партій рослинної продукції, які було піддано ветсанекспертизі, у більше 1000 випадків виявили невідповідності: підвищений вміст нітратів, перевищення вмісту радіонуклідів. Таку продукцію не було допущено. З 500 тис. досліджень молокопродуктів, 989 партій молокопродуктів, а це 5,5 т було вибракувано», – розповіла Наталія Курята.
 
Про розширення напрямків досліджень на вимогу сьогодення доповіла Тетяна Гарковенко, в.о. директора Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарної експертизи: «Інститут вже отримав акредитацію на дослідження живих устриць на рото- на норо-віруси. Ми вже здатні проводити ці дослідження».
 
Голова ГО «Громадський контроль захисту прав споживачів» Владислава Миронова розповіла про реалізовуваний її організацією масштабний проєкт «Стоп фальсифікат». А також про співпрацю, в межах якої напрацьовано зміни до закону щодо безпечності харчових продуктів, де вперше вводяться поняття фальсифікат і фальсифікований продукт. Нині організація розпочала новий проект «Стоп фальсифікат – мед» за участю Держпродспоживслужби у м. Києві.
 
Максим Гончар, керівник ГО «Укрспоживконтроль» зосередив увагу на питанні балансу, коли фальсифікація може використовуватися як інструмент недобросовісної конкуренції.
 
«Співпраця із споживачами і громадським сектором вже має певні наслідки, завдяки такому контролю з різних боків ми вже спостерігаємо зниження фальсифікованої продукції на ринку столиці. Нині цей показник складає 5-6%», – підсумував Олег Рубан, очільник Головного Управління Держпродспоживслужби м.Києва
Автор: Редактор від 20.02.2020