Оголошення

Новини

Підтверджено випадок ботулізму в промисловій рибі


У зв’язку з реєстрацією випадку захворювання на ботулізм мешканця міста Києва, можливо, пов'язаний із вживанням рибної продукції промислового виробництва (риби в’яленої), придбаної захворілим в закладі торгівлі «АТБ-МАРКЕТ», за адресою: м. Київ, вул. Полковника Потєхіна, 2, спеціалістами Головного управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві було проведено позаплановий захід (інспектування) з відбором зразків харчових продуктів.

За результатами лабораторних досліджень Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, виявлено ботуліністичні токсини у зразку проб «Товстолобик в'ялений патраний, 1 ґатунку», виробник ТОВ «ТАМАКО ІНВЕСТ» (вул. Різдвяна, 2 А, селище Хутори, Черкаський район, Черкаської області), дата виробництва 24.09.2019 р. термін придатності до 23.12.2019 року.

У зв'язку з цим винесено Розпорядження про усунення виявлених порушень законодавства та зобов’язано керуючого магазином (тимчасово) зупинити реалізацію рибної продукції (товстолобик в'ялений патраний, дата виробництва 24.09.2019 р., термін придатності до 23.12.2019 р.).
Автор: pressa від 31.10.2019   |  Оцінка