Новини

Відбувся семінар «Сучасні підходи до метрологічного забезпечення державних лабораторій Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів»


Фахівці відділу метрологічного нагляду Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві взяли участь в семінарі на тему: «Сучасні підходи до метрологічного забезпечення державних лабораторій Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів», який проходив на базі Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

В семінарі брали участь керівники та фахівці з метрології вимірювальних лабораторій Держпродспоживслужби України.

На семінарі учасники мали можливість поділитись досвідом та планами проведення міжлабораторних порівняльних вимірювань. Інформували про стан метрологічного забезпечення вимірювальних лабораторій галузі відповідного регіону.

Крім того було розглянуто питання, реалізації вимог ДСТУ ISO17025:2017 в процесах забезпечення атестації робочих місць, а також оцінювання технічної компетентності лабораторій, як додаткове гарантування забезпечення якості проведення вимірювань.
Автор: від 11.06.2019