Оголошення

Новини

Питання зв’язків екології та профілактичної медицини обговорили на міжнародній виставці Waste Water Management 2019


Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві 09- взяти участь в Міжнародній виставці обладнання і технологій для поводження з муніципальними та промисловими стічними водами Waste Water Management 2019.

В рамках заходу було представлено провідних виробників продукції для житлово-комунального господарства, зокрема виробників сучасного обладнання водопостачання та обробки стоків, продукції для очищення води, обладнання технологічного та екологічного контролю, виробників мийних засобів тощо.

Протягом виставки було проведено панельну дискусію «Реформи законодавства у сфері поводження з муніципальними та промисловими стічними водами» за участю представників Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, НКРЕКУ, Держпродспоживслужби, Київської обласної державної адміністрації, Київської міської державної адміністрації та інших зацікавлених осіб.

Паралельно відбулася конференція «Вода в промисловості», відкриті бізнес-семінари, дискусії «Інвестиції у водну галузь України. Проблеми її вирішення», «Проблеми та методи впливу органів місцевого самоврядування на розв’язання гострих питань галузі».

Обговорено актуальні питання зв’язків екології та профілактичної медицини, особливо її гігієнічної складової, як головного вектору щодо збереження та зміцнення здоров’я людей.

За підсумками проведеного заходу запропоновано нові сучасні розв'язання проблем, пов’язаних зі сферою поводження з муніципальними та промисловими стічними водами та запобігання шкідливого впливу на довкілля.
Автор: pressa від 12.04.2019