Оголошення

Новини

Чисельні порушення на Житньому ринку столиці


Спеціалістами Головного управління проведено збір інформації на Житньому ринку столиці у зв’язку з надходженням звернення щодо харчового отруєння рибою.

Під час збору інформації виявлені чисельні порушення вимог чинного законодавства у сфері безпечності харчових продуктів: на всю продукцію відсутні товаротранспортні накладні, більша частини продукції не маркована, облік температурного режиму в холодильному обладнанні не проводиться.

Значним порушенням є те, що перероблення риби проводиться не в окремому приміщенні (рибному цеху), а на місці торгівлі з порушенням гігієнічних вимог та при відсутності експлуатаційного дозволу. Також, відсутня державна реєстрація потужності з реалізації риби та особиста медична книжка продавця.

Крім того, під час перевірки було відібрано проби риби та рибної продукції для проведення лабораторних досліджень на відповідність параметрам безпечності та відправлено в Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.
Автор: pressa від 11.04.2019