Оголошення

Новини

Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві підбило підсумки за 2018 рік


14 лютого 2019 року відбулася колегія Головного управління Держпродспоживслужби в м.Києві за підсумками 2018 року та окресленням завдань на поточний рік.

Участь у заході взяли Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві Олег Рубан, Заступник начальника головного управління Держпраці у Київській області Сергій Стахівський, директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Вадим Фіоктісов, керівники структурних підрозділів Головного управління, представники КМДА, директори державних науково-дослідних контрольних інститутів, регіональних державних лабораторій ветеринарної медицини, ДП «Укрметртестстандарт».

Під час роботи учасники колегії розглянули ряд питань, які стосуються діяльності Служби щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, здійснення державного нагляду у сферах безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, проведення ідентифікації та реєстрації тварин.

Також, було проаналізовано роботу з питань державного нагляду у сфері дотримання законодавства про захист споживачів, реклами та ринкового нагляду, формування, встановлення та застосування державних регульованих цін.

Заслухавши та обговоривши доповіді керівників самостійних структурних підрозділів Головного управління, виступи учасників засідання колегії про підсумки роботи служби за 2018 році та актуальні поточні питання колегія прийняла відповідні рішення, визначила відповідальних та терміни проведення заходів.

Загалом роботу Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві за 2018 рік визнано задовільною.


Автор: pressa від 15.02.2019