Оголошення

Новини

Фахівці відділу ринкового нагляду Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві взяти участь в семінарі «Оцінка відповідності засобів вимірювальної техніки відповідно до Директив ЄС»


Фахівці відділу ринкового нагляду Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві взяти участь в семінарі «Оцінка відповідності засобів вимірювальної техніки відповідно до Директив ЄС» 2014/31EU та 2014/32/EU, який проходив на базі Державного Підприємства УкрМетрТестСтандарт.

На семінарі було представлено метрологічну інфраструктуру в Європі, нові законодавчі рамки ЄС та застосування технічних документів, пов’язаних із засобами вимірювань та неавтоматичними зважувальними приладами.

Крім того було розглянуто питання, які стосуються обов’язків суб’єктів господарювання, питання відповідності засобів вимірювання, які використовуються під час провадження господарської діяльності, нотифікація органів з оцінки відповідності.

Участь в семінарі приймав експерт Євросоюзу Пан Сорін Грешица, який розповів як здійснюється ринковий нагляд в країнах Євросоюзу, хто і як проводить контроль засобів вимірювань та процедуру запобіжних заходів щодо засобів вимірювання, які завозяться на ринок Євросоюзу.

Додатково були розглянуті питання щодо неавтоматичних зважувальних приладів та застосування процедури оцінки відповідності – модулів, з’ясовано питання щодо інформації, яка повинна бути на засобі вимірювання та супроводжувати його.

Підіймалися питання щодо Декларацій ЄС про відповідність, про правила та умови нанесення знака СЕ та додаткового метрологічного маркування.

Семінар проводився у партнерстві з європейськими компаніями GFA Consulting Group, Berlin Economics, GIZ.
Автор: pressa від 17.01.2019