Оголошення

Новини

До уваги суб'єктів господарювання!


До Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві надійшла інформація про діяльність так званого Департаменту самоврядного контролю України, який здійснює перевірки суб’єктів господарювання шляхом вручення повідомлень про перевірку та інформацію про адміністративну відповідальність та санкції за порушення законодавства.

Фейкові повідомлення вручаються за підписом директора Департаменту самоврядного контролю Рубана О.М., що повністю співпадає з прізвищем та ініціалами начальника Головного правління Держпродспоживслужби в м. Києві.

Також дані шахраї у своїх повідомленнях вказують зворотну адресу: м. Київ, вул. Некрасова 10/8, що співзвучна з адресою Головного управління – м. Київ, вул. Некрасовська 10/8.
Таким чином Департамент самоврядного контролю вводить в оману суб’єктів господарювання з ціллю отримання неправомірної вигоди.

Наполегливо радимо суб’єктам господарювання бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію.

У разі отримання подібної інформації та недопущення у подальшому подібних випадків шахрайства просимо звертатися до правоохоронних органів та інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві за номерами телефонів: (044) 486-54-86, (044) 486-95-85.
Автор: pressa від 27.12.2018