Оголошення

Новини

ВАКЦИНАЦІЯ ТВАРИН ПРОТИ СКАЗУ


Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві та Об’єднанням ветеринарної медицини в м. Києві за підтримки Державних районних в м. Києві адміністрацій організовано та проведено 31 захід безкоштовного профілактичного вакцинування тварин проти сказу на території міста Києва.

Всього, нашими спеціалістами під час проведення заходів з імунізації проти сказу тварин, щеплено 173 голови з них 143 собаки та 30 котів. На жаль це низький показник, тож хочемо нагадати громадянам про небезпечність такого захворювання як сказ.

Сказ це надзвичайно небезпечна інфекційна хвороба, яка супроводжується тяжким ураженням центральної нервової системи та завжди закінчується смертю. Зараження людини сказом відбувається в основному через укуси хворою твариною чи внаслідок попадання її слини на свіжі поранення, подряпини шкіри або слизових оболонок.

У зв’язку зі збільшенням популяції диких та безпритульних тварин на околицях м. Києва значно зросла небезпека захворювання на сказ, враховуючи особливості географічного розташування в зону ризику потрапляють Голосіївський, Деснянський, Дніпровський, Оболонський та Святошинський райони м. Києва.

ТОЖ БУДЬТЕ СВІДОМИМИ! СВОЄЧАСНЕ ПРОВЕДЕННЯ ЩЕПЛЕННЯ ВАШОЇ ТВАРИНИ ПРОТИ СКАЗУ ВРЯТУЄ ВАС І ВАШОГО УЛЮБЛЕНЦЯ ВІД СМЕРТЕЛЬНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ !
Автор: pressa від 29.11.2018