Оголошення

Новини

Через отруєння персоналу, їдальню одного із найбільших магазинів столиці зачинено на 10 днів


Станом на 28.09.2018, відповідно до листа Державної установи "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" зареєстровано 8 випадків захворювання на ГГЕК, пов'язаних із вживанням їжі в їдальні магазину "ЕПІЦЕНТР ".

Семеро хворих госпіталізовано. Всі хворі бактеріологічно обстежені, у трьох хворих виділено Salmonella enteritidis гр. D.

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві проведено санітарно-епідеміологічне обстеження їдальні для встановлення причин та умов, що призвели до виникнення і поширення інфекційних хвороб, у тому числі через харчові продукти, факторів передачі інфекції та масштабів поширення спалаху інфекційної хвороби.

За результатами санітарно-епідеміологічного обстеження виявлено не дотримання оператором ринку Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" в частині вимог до гігієни персоналу потужностей.

В ході здійснення позапланового заходу (інспектування) для проведення лабораторних досліджень відібрано 5 проб харчових продуктів, в т.ч. 1 пробу сировини (свинини), 40 змивів з об'єктів навколишнього середовища, 2 проби води питної водопровідної, бактеріологічно обстежено 13 працівників закладу. Лабораторні дослідження тривають.

Головним управлінням направлений лист на адресу Оболонського управління поліції Головного управління поліції Національної поліції України у м. Києві щодо вжиття заходів реагування, внаслідок можливого вчинення протиправних діянь, які містять ознаки злочину, передбаченого статтею 325 Кримінального кодексу України.

Також видано Рішення про тимчасове припинення виробництва та/або обігу харчових продуктів від 28.09.2018 № 6.

Автор: pressa від 28.09.2018