Оголошення

Новини

Держпродспоживслужба м. Києва: «З 11 відібраних зразків масла у 7 невідповідність »


З метою перевірки фактів, висвітлених у звернені, що надійшло до Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві щодо підозри реалізації на Волинській базі 34/1 неякісних харчових продуктів, повідомляємо.

10 інспекційних груп Держпродспоживслужби м. Києві провели позапланову перевірку Волинської продуктової бази за адресою: вул. Волинська 34/1, під час якої відібрало зразки продукції для проведення експертизи, а саме масло солодковершкове.

На сьогодні направлено 10 рішень на вилучення з обігу харчових продуктів, у яких лабораторно підтверджені порушення.

За результатами перевірки складено приписи, у яких зобов’язали суб’єктів господарювання, які займають реалізацією харчових продуктів вжити заходів, для усунення встановлених, лабораторними дослідженнями, невідповідностей, згідно з вимогами Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Довідково

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператор ринку, що здійснює роздрібну торгівлю або розповсюдження харчових продуктів і не здійснює при цьому пакування або маркування або іншим чином не впливає на безпечність та цілісність харчових продуктів, у межах своєї діяльності ініціює процедури вилучення з обігу продуктів, що не відповідають параметрам безпечності.

Такий оператор ринку повинен сприяти забезпеченню безпечності харчових продуктів, передавати інформацію, необхідну для забезпечення простежуваності харчових продуктів та будь-яких речовин, що використовуються для виробництва харчових продуктів, на вимогу відповідних осіб, а також співпрацювати з операторами ринку та/або компетентним органом.
Автор: pressa від 28.09.2018