Оголошення

Новини

Обережно забруднені водойми!


Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві повідомляє, що за результатами санітарно-мікробіологічних та санітарно-хімічних досліджень проб води в місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах м. Києва, де можливий відпочинок із купанням, проведених ДУ «Київський міський лабораторний центр МОЗ України», не відповідають вимогам: пляж «Дитячий», «Венеція», «Молодіжний», «Золотий», «Передмістна Слобідка», «Центральний», «Райдуга», «Тельбін», «Веселка», «Чорторий», «Галерний», «Пуща-Водиця», «Вербний».

За результатами санітарно-хімічних досліджень проби води відкритих водойм, не відповідають вимогам: пляж «Тельбін» та «Райдуга».

Проби води з питних фонтанчиків, що функціонують в зонах рекреації (пляжах) м. Києва, відібрані на пляжі «Золотий», «Молодіжний», «Венеція», «Веселка», «Дитячий» відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Шановні кияни та гості столиці, зверніть увагу щодо можливості користування пляжами «Дитячий», «Венеція», «Молодіжний», «Золотий», «Передмістна Слобідка», «Центральний», «Райдуга», «Тельбін»,  «Веселка», «Чорторий», «Галерний», «Пуща Водиця» та «Вербний» виключно як зонами відпочинку без купання до покращення показників якості води у водоймах.
Автор: pressa від 20.08.2018