Оголошення

Новини

За 6 місяців 2018 до державного реєстру потужностей оператору ринку внесено записи щодо реєстрації 11 330 потужностей


За І півріччя 2018 року було видано 45 експлуатаційних дозволів, в т.ч. 1 дублікат. 41 експлуатаційний дозвіл було видано операторам ринку, що провадять діяльність, пов’язану з виробництвом та/або зберіганням продуктів тваринного походження, 4 експлуатаційні дозволи для потужностей з переробки неїстівних продуктів тваринного походження.

Про це повідомив т.в.о. начальника Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Ігор Басюк, під час підсумкової колегії за перше півріччя Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві.

У 83 випадках суб’єктам господарювання надано вмотивовану відмову у видачі експлуатаційного дозволу. З них: 54 на підставі виявлених порушень при проведенні позапланових оглядів, 29 - у зв’язку з неправильно оформленими документами. Основним  порушенням, що стало підставою для відмов у наданні експлуатаційних дозволів, було невідповідність виробничих приміщень гігієнічним вимогам.

З початку року опрацьовано 13 звернень суб’єктів господарювання щодо внесення потужностей до переліку експортерів або внесення змін в реєстр затверджених експортних потужностей, а саме: зміна асортименту продукції або переліку країн призначення.

Опрацьовано 2 248 заяв стосовно проведення державної реєстрації потужностей операторів ринку, які здійснюють діяльність в сфері поводження з харчовими продуктами.

Проведено державну реєстрацію 2029 потужностей операторів ринку, в 219 випадках надано вмотивовані відмови. Основною підставою для відмови у державній реєстрації є надання у заяві неповної інформації.

За 6 місяців 2018 до державного реєстру потужностей оператору ринку внесено записи щодо реєстрації 11 330 потужностей.

Впроваджується нова програма щодо електронної реєстрації потужностей операторів ринку м. Києва.
Автор: pressa від 08.08.2018