Оголошення

Новини

Відбулася підсумкова колегія за результатами роботи за перше півріччя 2018 року


7 серпня 2018 року відбулася колегія за результатами роботи Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві за перше півріччя 2018 року.

Засідання колегії відбулося під керівництвом начальника Головного управління Олега Рубана та за участю першого заступника Олександра Овчаренка.

Під час роботи учасники колегії розглянули ряд питань, які стосуються діяльності Служби щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення у звітному періоді, здійснення державного нагляду у сферах безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, проведення ідентифікації та реєстрації тварин.

Також, було проаналізовано роботу з питань державного нагляду у сфері дотримання законодавства про захист прав споживачів, реклами та ринкового нагляду, формування, встановлення та застосування державних регульованих цін, стану здійснення заходів з реєстрації та перереєстрації сільськогосподарської техніки, а також дотримання антикорупційного законодавства.

У рамках колегії були заслухані доповіді із зазначених питань, надані доручення щодо необхідності покращення діяльності в ряді напрямків, а також окреслені завдання та шляхи вирішення наявних проблем у третьому кварталі поточного року.


Автор: pressa від 08.08.2018